WP_20151103_20_39_09_Pro

Czym się zajmujemy ?

Jak sama nazwa wskazuje WYSYŁAMY BALONY STRATOSFERYCZNE! Naszym celem jest stworzenie platformy do testowania elementów w warunkach zbliżonych do kosmicznych. Czemu tak ? Każdy z Nas przyszedł do SKA, bo chce robić coś związanego z kosmonautyką/kosmosem, dlatego warto mieć możliwość testowania gdzieś modułów, które mają polecieć w przestrzeń kosmiczną.

 

Co jeszcze robimy?

Gondola Strzybóg w Goczałkowicach

 

Realizujemy mało szalone-bardziej naukowe projekty, bardziej szalone i zwariowane pomysły/projekty. Jedyne co to musisz wiedzieć co chcesz zrobić i co chcesz osiągnąć, a dalej praca w zespole spowoduje, że wspólnie wykonamy zadanie!

 

 

 

 

Co się liczy?

Praca zespołowa, bo przecież najlepiej pracuje się w grupie. Chęć działania- nikt nie będzie do niczego zmuszany. Otwarta głowa- nie zamykajmy się na szalone pomysły. I jeszcze raz CHĘĆ DZIAŁANIA!

 

Czemu warto do nas dołączyć?

zawsze będzie coś do zrobienia :). Jesteśmy otwarci na nowe znajomości, współpracę i oczywiście w pełni gotowi pomóc w nauce/projekcie.

 

Jak się skontaktować?Przyg14

Napisz do nas maila z wiadomością, nawet jeśli chcesz tylko wyjść z nami na piwo lub zwyczajnie porozmawiać, a może wtedy powstanie wspólny projekt sekcjabalonowaska@gmail.com

Skontaktuj się bezpośrednio, z którymś z członków zespołu :)
Polecamy złapać Naszego Koordynatora Aleksandra Masłowskiego

 

Ujęcie z "grzyba" na Czarnoboga