[PL] Przedsmak IPR

Już w tym tygodniu drużyna BuLMY ma kolejne szkolenia przygotowujące do kampanii REXUS/BEXUS. Dwóch specjalistów, którzy prowadzą przygotowania i kontrolę nad pracami w kampanii przyjadą do Polski, aby spotkać się z drużyną.

IMG_8052Cały dzień drużyna BuLMY ze specjalistami będzie dyskutować na temat poczynionych prac nad eksperymentem. Dodatkowo testowane będą gotowe części projektu. Cały dzień, który drużyna spędzi ze specjalistami ma na celu wyeliminowanie błędów, niedociągnięć, które mogą zaszkodzić pracy eksperymentu podczas lotu na balonie stratosferycznym.

Poza pracami nad projektem, zespół będzie mieć możliwość dyskusji dotyczącej projektów prowadzonych przez agencje kosmiczne. Zespół podczas przerwy zgłębi tajemnice inżynierii kosmicznej.

Trzymajcie kciuki za powodzenie drużyny podczas spotkania 🙂